SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Handspegel 14654048
nr 1465 4048
Handspegel
+ borste, 2 delar, silver, 1800-tal, Birmingham, England. Längd: 25-27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:16:56
200 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.